I já bych se na malou chviličku ráda přidala k tomu narozeninovému šílenství :)

1. září 2010 v 8:13 | Gia |  Labyrint
6
V dnešní den mají kluci určitě plno blízkých a jim milých lidí, kteří jim rádi popřejí všechno nejlepší k narozeninám. A i přesto, že si tohle krátké přání píšu jen sama pro sebe, mám pocit, že bych ho napsat měla. Ráda bych jim do toho jednadvacátého roku života přála to, co jim podle mě poslední dobou nějak schází. Aby měli víc času jen a jen pro sebe. Mohli si zajít kamkoliv si přejí a udělat si radost aniž by o tom druhého dne nevěděla polovina světa. Aby zmizely ty unavené a nechtěnými fotografy uštvané obličeje. Aby (pokud se tak tedy už nestalo), oba našli člověka, o kterém hrají ve svých písních a byli zamilovaní až po uši. A hlavně, aby byli šťastní. Všechna ta přání se určitě jen tak sama od sebe nesplní, ale kdyby třeba jen jediné z nich, budu spokojená spolu s nimi.
 Především si přeji, aby ten dnešní den tihle dva človíčkové byli jen a jen spolu. Je určitě frustrující vědět, že i  fotky z oslavy vašich narozenin zítra uvidí kdokoliv, kdo na yahoo zadá potřebný výraz, ale  prostě to hoďte někam hodně daleko za hlavu. Spolu vás totiž vidíme nejraději.

Ty nejkrásnější narozeniny, nikdy nekončící zásobu gumových bonbónů a ten nejsladší a nejlepší dort na světě přeje Gia :)

A na co Gia přišla, když přemýšlela (dalo to práci, ale opravdu přemýšlela) nad tím, že Tom s Billem slaví další rok života za sebou? Vůbec nemám tušení proč, ale mám pocit, že ti dva stárnou daleko rychleji než já (a určitě to není tím, že bych se snažila ubrat si roky, fakt ne). Jako bych každou chvíli četla zprávu o jejich dalších a dalších narozeninách. Ale to přeci vůbec nevadí. Protože čím déle jsou ti dva s námi, tím víc je my fanoušci máme tam hluboko uvnitř ve svých srdcích ♥.

A jsem neskutečně zvědavá na to, jestli náhodou právě dnes nespácháte to dvojčecí tetování :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Nejkrásnější fantasmagorie ♥