První školní den

20. září 2010 v 20:46 | Gia |  Labyrint
10
Uf. Tak mám za sebou první školní den. A hned po prvních patnácti minutách přednášky z Krizového řízení jsem si řekla, že už to stačilo a chci zpátky prázdniny Zároveň si ale moc dobře uvědomuji, že je to můj poslední rok na vysoké škole a že bych si ho měla náležitě užít. Pak už budu celý zbytek života jen makat, makat a makat I když už se na to svým způsobem hrozně těším! A jestli by mi bylo umožněno studovat druhou vysokou školu - což bych moc chtěla, pak už jen dálkově. Takže jsem dnešní dvě hodiny badmintonu brala smrtelně vážně a prováděla backhand s takovou vervou, že to bude určitě za áčko Jinak si z dnešního dlouhého školního dne nepamatuji vůbec nic. Snad jen, že z konfliktu vzniká krize a z krize katastrofa, což je velice důležitá informace bez které dnes večer neusnete Doufám, že vám se ve škole nebo v práci daří mnohem lépe a svůj čas v ní trávíte jinak - užitečněji než přemýšlením nad dějem povídky Jj to pak ty vysoké školy produkují jen bandy úchylů, twincesťáků a jinak prdlých lidí Budu doufat, že zítra se mi povede o chlup lépe a někde hluboko uvnitř najdu kus nadšení do studia
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Majka Majka | Web | 20. září 2010 v 21:38 | Reagovat

ak já myslím, že to nadšení ještě přijde :)))
Konflikt - krize - katastrofa :D No vidíš a zase jsme o něco chytřejší :D To jste brali na přednášce, nebo to máš do té povídky? :)))
No a že pak budeš jen makat a makat...  třeba mě osobně už by se zpátky do školy nechtělo :) Jsem celkem spokojená se stavem věcí a do budoucna to snad vypadá ještě o něco líp :-)

2 Gia Gia | 21. září 2010 v 6:14 | Reagovat

No to jsme brali na té přednášce, i když je pravda, že v posledním dílu, který jsem prozatím napsala se taky objevil takový malý konflikt nebo spíš překážka. Takže vidíš, jak mě to ovlivňuje :o)) Já se do práce těším (spíš mám strach, abych nezkejsla na pracáku), ale zároveň mi bude chybět ta volnost a možnost výběru - zůstat doma nebo jít na přednášku :o))Ale jsem zvědavá na další životní etapu a taky vidina pár vlastních peněz a možnost jet si na který koncert chci je úžasná :o))) Jsem ráda, že se ti daří, super!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Nejkrásnější fantasmagorie ♥