Mirror, mirror.

6. října 2010 v 21:29 | Gia |  Obrazárna
22
Pár nových fotek Billa z Paříže. Všichni je viděli a komentovali. Takže už se v tomhle článku nebudu a nechci vracet k Billovu kabátu, make-upu či opravdu nápaditým kalhotám. Chtěla bych rozebrat jednu věc, která mi vrtala v hlavě od chvíle, kdy jsem na fotce vedle Billa poprvé uviděla i Wolfganga Joopa (snad mu nekomolím jméno). Pravděpodobně mě teď bude většina Billových zastánkyň "za každou cenu" kamenovat a posílat do nejrůznějších tmavých míst umístěných na lidském těle, ale můj mozek zkrátka pracuje a představivost se zastavit nedá. U pana Joopa jsem se nejdříve zamyslela nad tím, kolik mu asi bude let. Nedala jsem si tu práci, hledat se mi to opravdu nechtělo. Zato jsem zůstala dobrých deset minut naprosto šokovaně zírat na jeho neuvěřitelně umělý obličej. Kolik liftingů tenhle chlápek vůbec absolvoval? Kolik hodin týdně proleží naznak v soláriu? Vlastně si ani nevzpomínám, kdy naposledy jsem viděla tolik umělotiny v jednom jediném obličeji. Navíc u muže. A když jsem si k tomuhle pánovi vztáhla Billa, jeho - do jisté míry posedlost vlastní dokonalostí, cit pro módu, sledování trendů ... řekla jsem si, "Je tohle Bill, za nějakých čtyřicet let?". Možná se teď nejspíš smějete tomu, jak jsem pitomá, že přemýšlím na hloupostma, ale moje odpověď byla, že - nejspíš ano. A docela se toho procesu děsím a vlastně tak trochu doufám, že se ho ani nedožiju Anebo budu mít takovýho Alzheimera, že nebudu mít ani nejmenší ponětí o tom, kdo vlastně nějakej Bill Kaulitz je

PS: Omlouvám se, že jsem původní velikost fotky takhle zmenšila, ale já toho chlapa fakt nemůže vidět takhle "na plno"

EDIT
Takže dneska edit, protože tahle fotografie se "společnou cigaretou" mi převrátila žaludek naruby ... Bille? Dobře.
Možná tě Tom prostě jen hodně naštval. Ale ať už to bylo cokoliv, pochop, že tenhle ten chlápek není ani adekvátní náhrada a ani se ti nepodaří přímět Toma k tomu, aby na něho žárlil Ale ne, dělám si legraci.
Je jedna věc, kterou u kuřáků fakt nesnáším, a to je právě to kouření cigarety s někým - kymkoliv na půl. Možná bych to dokázala pochopit u navzájem si blízkých lidí (ale asi ne nedokázala), ale vždyť tenhle chlapík je pro něho vlastně někdo úplně cizí, ne?
Asi jsem jen prudérní zhýčkaná fiflena, ale potomhle pánovi bych do svých vlastních úst nikdy nic nevložila

23
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Amu-chan Amu-chan | Web | 6. října 2010 v 21:35 | Reagovat

pěkný blog :)

2 Vysmátá Vysmátá | Web | 6. října 2010 v 21:37 | Reagovat

nemůžu si pomoct, ale podle mě Bill není chlap. Správnej chlap má mít ramena a pořádný tělo, a ne být takovýhle tintítko:D
co se ale týče článku, jsi zbytečně sebekritická. Je moc pěkný :)

3 Sajü Sajü | Web | 7. října 2010 v 0:05 | Reagovat

Nevím, mě taky teda ten chlápek - jestli ho tak můžeme nazvat - nepřijde vkusnej. Já jsem na něj taky poněkud zírala s děsem v očích. Šílený!O__o Tohle je něco tak strašně FUJ, že nemám správný výraz pro to. Doufám, že Bill takhle nedopadne, ale upřímně? Myslím si, že za nějakých 40 let nebude svět o nějakým Billu Kaulitzovi vědět ^^ Toť můj názor... :-*

4 Gia Gia | Web | 7. října 2010 v 7:43 | Reagovat

[3]: Netroufám si hádat, co bude s Tokio Hotel za čtyřicet let, je to strašně dlouhá doba a za tu se může stát cokoliv. Ale jsem si téměř 100% jistá, že jméno Bill Kaulitz nemůže jen tak někam zapadnout.
Nebo ještě takhle - může si nechat změnit jméno, ale jeho osobnost (a především i fyzická schránka) mu nedovolí, aby skončil někde v Shimanu za pásem :o)) I kdyby Tokio Hotel nedej ty tam nahoře skončili, věřím, že o něm uslyšíme. On podle mě bude vždycky "ten, kdo chce být vidět".
Určitě by se uchytil ve světě módy a byl by úspěsný. Byla to jen taková myšlenka, protože ten chlap mu byl v něčem doopravdy tak nějak podobný a mě to až nahnalo strach ... :o))

5 Sabsa Sabsa | 7. října 2010 v 20:39 | Reagovat

Mě nejdřív zděsil ten jeho pohled na Billa, až pak mě zděsil můj pohled na detaily jeho obličeje :D Nikde jsem to nekomentovala, nemám vůbec čas, musim se drtit šílenou literaturu, jelikož pan profesor zkouší ustavičně ze všeho :/, ale tady mi to nedalo... Párkrát mě tak napadne, jak bude Bill vypadat za pár desítek let, jestli bude taky absolvovat plastiky a podobné nechuťárny, které by zakryly jeho vrásky, protože fakt pochybuju, že by se smířil s tím, že nemá obličej jako dětskou prdýlku... Tak si říkám, že je dost možné, že bude vypadat podobně jako tady ten chlápek a dost se toho děsím... I když, jak už jsem jednou psala, já bych ho zbožňovala i kdyby vypadal jak opička, ale tohle, to je děsný :(
A dál - ten chlap na něj prostě kouká jako na svačinku :D Bille, uteč, dokud je čas! ;)

6 Sabsa Sabsa | 7. října 2010 v 20:43 | Reagovat

Teď mě tak napadlo, co když nechce utíkat? Co když se mu ten chlap líbí a přijde mu vkusnej? No, nebudu se rozčilovat... Ale musim říct, že jednou bych si chtěla s Billem o pár věcech pokecat pěkně mezi čtyřma očima. :D
Jo a s tou cigaretou máš pravdu, to je nechutný. Řekla bych, že ten pán má umělé i zuby...

7 Majka Majka | Web | 8. října 2010 v 0:13 | Reagovat

No... co k tomu říct? Já myslím, Giuš, že to není až ak scestná myšlenka, že takhle nějak by mohl Bill za těch x - řekněme teda za těch 40 - lež vypadat. Bohužel...
Musím říct, že jsem při pohledu na tyhle fotky Billa s "panem návrhářem" měla smíšený pocity. Tak za prvé je pravda, že mi tu Bill opravdu připadal "tepleji" než na jiných fotkách... přišlo mi, že - ač ten pán vypadá tak, jak vypadá a je starý tak, jak je - tak že si Bill jeho společnost celkem užívá. A on si Billovu společnost užívá ještě víc :-) Byla jsem celkem v pohodě, než jsem taky uviděla právě tuhle fotku, cos sem dneska přidala :-)
A nejen kvůli té cigaretě, o kterou se tak ochodně dělí, ale hlavně kvůli tomu pohledu na Billa... ježíš, mě tu ten chlap přijde tak slizkej! :-)
Od tý doby už jsem koukala jinak i na ty fotky od Eiffelovky, jak si tam Billa tak drží a mačká k sobě... no nic, pán mi prostě není sympatický :-)

8 Gia Gia | Web | 8. října 2010 v 7:48 | Reagovat

Holky, nejsme my stejně děsné? Ženská se nám k němu nehodí a když se konečně chová otevřeněji a promenáduje se po Paříži s "chlapem" tak se nám to taky nelíbí :o))
A Majka má naprostou pravdu, nejhorší na tom je, že Bill vypadá po tak dlouhé době zase v pohodě, že jde fakt vidět, že je s ním rád. Ale já si namlouvám, že je to jen z té profesionální stránky. I když, proč by se potom nechal takhle omačkávat? Jinak při pohledu na toho chlapa mi blikla ještě jedna myšlenka - "typický Němec (z kvalitního scheisse porna) :o))) Bože!

9 Sajü Sajü | Web | 9. října 2010 v 16:29 | Reagovat

[8]: :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Nejkrásnější fantasmagorie ♥