Únor 2011

Botičky.

22. února 2011 v 20:18 | Gia |  Labyrint
Na každém ročním období si najdu něco hezkého. Mám ráda i zimu. 
Momentálně jsem však dospěla do stavu, kdy velice nutně potřebuji sluníčko (ostatně jako každá pořádná lvice). 
Jenže ono nikde a namísto toho další a další mrazivé dny. 
A tak jsem se rozhodla teploučko trošičku popostrčit.
Alespoň dnešním nakupováním ♥
A víte, co? 
Sluší mi!

in-my-silence.blog.czThe sinner in me 14

22. února 2011 v 10:40 | Gia |  The sinner in me
Devilish.

in-my-silence.blog.cz

~ BILL ~

Trvalo mi to jen malou nepatrnou chvíli. Možná, že jsem si to po celou tu dobu nalhával, možná to nebyla zase taková náhoda. Vlastně byla úplně nová. Jediná černá košile s dlouhým rukávem v mém šatníku, jediný dárek od Karla, který jsem od něj za ta dlouhá léta, kdy žil společně se mnou a matkou, dostal. Moje narozeniny téměř každoročně úspěšně ignoroval, samozřejmě, nejlepší varianta by pro něj byla ta, kdybych se vůbec nebýval narodil. Téměř. Jedna světlá chvilka v jeho pedantském přesvědčení, chvilka, která má na svědomí tuhle černou košili, kterou jsem si dnes oblékal úplně poprvé. Byl v tom určitý, mně vlastní způsob vzdoru jeho osobě, a pak také fakt, že černá košile jako jediná dokonale překryla sluníčkově žluté tričko. Pro jistotu jsem si zapnul i úplně poslední knoflíček těsně u krku, snad aby byl můj pocit toho, že se nemohu pohodlně nadechnout, dostatečně autentický.

Gustanoid?

21. února 2011 v 21:43 | Gia |  Obrazárna
in-my-silence.blog.cz

Smile.

20. února 2011 v 19:42 | Gia |  Obrazárna
... cítím Tvou duši,
byť jsem teď v dáli,
úsměv Ti sluší,
srdcový králi ...

in-my-silence.blog.cz

Probuzení 22

20. února 2011 v 19:16 | Gia |  Probuzení
Probuzení

in-my-silence.blog.cz

"Sakra, tak rád tě zase vidím, chlape!" Zahlaholí Georg nadšeně a párkrát zabuší do mých zad sevřenou pěstí, jen to hlasitě zaduní. "Mysleli jsme si, že ses na nás definitivně vykašlal." Rozvine jeho myšlenku Gustav, který sedí před obrovskou plochou obrazovkou zády ke mně a sleduje nějaký hodně nechutný horor. Na můj vkus moc krve, moc vyhřeznutých vnitřností, moc všeho.
"Nemůžete to vypnout?" Zaprosím a je ve mně malinkatá dušička, vážně nesnáším horory. Gustav mi v momentě vyhoví, a konečně se na mě otočí, misku plnou popcornu položenou na klíně. "Proč bych na vás měl kašlat? Jen mě to všechno pořádně nasralo. Nemám rád buzeraci, a co se týče našeho hraní, už vůbec ne. Každopádně se to teď s Billem snažíme urovnat, dát se zase dohromady." Georg přikývne a Gustav mě podpoří nadzvednutým palcem.
"Hodnej kluk."

Nový kabátek blogu.

17. února 2011 v 10:09 | Gia |  Labyrint
in-my-silence.blog.cz

Tak už je ta chvíle konečně tady! Náš blog má nový kabátek :). Prozatím se mi bohužel pár věcí nedaří nastavit tak, aby byl layout úplný, ale doufám, že to společně s autorčinou pomocí zvládnu. Blog.cz je někdy skutečně lstivý prevít :D. Chci Evelin ještě jednou poděkovat, vzhled blogu se mi skutečně líbí a navíc se trefila do mé zamilované zelené, co víc si přát? :) Snad jen to, že doufám, že se zalíbí i vám ♥. 

A jsem ráda, že ze všech mých obrázků se Evelin rozhodla právě pro tento, byl to můj "malý" favorit už od začátku :).


The sinner in me 13

15. února 2011 v 20:26 | Gia |  The sinner in me
Hovory sobě

in-my-silence.blog.cz

~ TOM ~

Opravdu. Zdálo se mi, jako by byl dnešní den nekonečný. Kolikrát jen jsem si v minulosti Nadine stěžoval, že je můj život příliš pomalý a jednotvárný, den plyne za dnem a stále se nic neděje. Někdo, kdokoliv, jako by mě najednou vyslyšel a vzal na milost tichou, možná trochu hloupou prosbu jednoho skoro dospělého kluka. Ani trochu mě nešetřil. Vzal to šmahem a rovnou od podlahy, vůbec na nic se mě neptal.

"Jsi v pořádku, zlato? Nepřišel jsi za mnou."

Vůbec jsem nepostřehl, že by matka klepala nebo snad vešla dovnitř. Vypadala ustaraně. Vlastně, byl to takový náš malý rituál už od mého útlého dětství. Ať už byl můj školní den jakkoliv náročný nebo zlý, vždycky jsem přišel do jejího dětského pokoje, abychom si povídali. I kdyby to bylo třeba jen na pár krátkých minut. Čas od času jsem se po špičkách, tak, aby mě neslyšela, proplížil do svého pokoje v patře a ten její beze slova minul. Tušila, že nejspíš nestojím o společnost, ale i přesto tu teď byla. Tak jako pokaždé.

Just love.

14. února 2011 v 12:00 | Gia |  Labyrint
Mějte rádi.
Kohokoliv, jakýmkoliv způsobem.
Nejen na Valentýna.

in-my-silence.blog.cz

Pohádka.

13. února 2011 v 19:31 | Gia |  Labyrint
Jsou chvíle, kdy sedím nad prázdným dokumentem ve wordu a čekám
Potřebuji ten správný moment, abych mohla začít psát a ten čas od času, nepřichází. 
Zkouším relaxovat. Po svém.
Existuje několik oblíbených videí, které mi ten moment dokáží přivodit. 
Sladká, nevinná, snová a ano, vcelku uvěřitelná pohádka
Tak tedy ... hezké snění i vám ♥.


in-my-silence.blog.cz

The sinner in me 12

11. února 2011 v 9:25 | Gia |  The sinner in me
Atomovka.

in-my-silence.blog.cz

~ TOM ~

"Takže jsi připravený? Uvidíš, všechno bude v nejlepším pořádku." Alexandr trochu rozpačitě přikývne, a i když se zdálo, že jsem ve svém přesvědčování ještě stále kdesi na začátku, byl to vlastně obrovský pokrok. Alexandr skutečně nenáviděl seznamování s cizími lidmi, a argumenty, které tak často používal na svou obranu, byly neuvěřitelně chabé. Byl velice příjemný společník, veselý a přemýšlivý, nikdy ne přehnaně vlezlý a lidi ho měli rádi ve své blízkosti, podvědomě vyhledávali stydlivý úsměv a zářivě zelené oči, které uklidňovaly. Zřetelně ucítím, jak se kdesi za mými zády úzkostlivě ošívá, učiněná hromádka značně pocuchaných nervů.

Něco sladkého na dobrou noc ♥.

10. února 2011 v 20:09 | Gia |  Obrazárna
ACH!
A víc ze mě prostě nedostanete ani heverem :D

in-my-silence.blog.cz

Alexandr G8 ♥.

10. února 2011 v 16:54 | Gia |  Labyrint
"My weapon isn't my shot. It's me."

Pitomá nálada. A když mám takovouhle náladu, snažím se uklidňovat věcmi/lidmi, které mám ráda. Takže proto tenhle článek. 

Kdo mě zná o maličko víc, možná ví, jak důležité místo v mém životě zaujímá lední hokej. Zní to trošku směšně, že? Každopádně je to tak. Hokej - jeho sledování, neuvěřitelný adrenalin s tím spojený, šílené fanouškovství, smích, slzy a moje první platonické lásky - jedna hezká vzpomínka na dětství, kterou bych si ráda uchovala :).
Další směšná věc je, že moje srdeční rozpolcenost mezi rusko - český týmem se mě drží už od dětských let. Možná to bylo špatně, ale babička, která je Ruska ve mě už tehdy zažehla jiskřičku něčeho, co připomínalo tichý obdiv a zvědavost. Samozřejmě, časem jsem i já poznala, že všechno není přesně tak, jak jsem si to já blázen vymalovala, ale obdiv zůstal. K ruské literatuře, historii, národní hrdosti až pyšnosti, baletu, krasobruslení a také hokeji :). Jistě, přineslo a stále mi to přináší nemálo posměchu, popichování a narážek, ale k tomuhle se v dnešním článku vracet nechci. 

Alexandr Ovechkin. Jméno, které vyvolává řadu emocí. Pokud Rusové vedou nad Čechy, pak je to jen ....., který nás obsadil v 68 // i když v té době Saša samozřejmě ještě ani netahal kačera // a když prohrávají, pak je to je ...., který umí všechno, jen ne hrát hokej. Že jsou Rusové namyšlení? Možná, ale tohle je zase typická česká povaha a za tím si stojím :). // Vždycky mě zas a znovu překvapí jak negativně se Češi staví k Rusům - a že Sověti samozřejmě nebyli jen Rusové, ale na to, co v historii udělali Němci, jakoby docela rádi zapomněli //.
Pro mě je to pak především představitel hokejisty, který má doslova všechno. Dynamiku, tvrdost, inteligenci a především správnou vášeň pro hru. Myslím, že takový talent se opravdu rodí jednou za sto let a pro mě osobně je jeho hra naprostým sportovním zážitkem. Netuším, jak je to s jeho účastí na Slovensku, ale už teď se nemůžu dočkat ♥. 
A vlastně, ani trochu nemám pocit, že by byl pyšný nebo namyšlený. Jistě. Na první pohled tak vypadá. Vždycky si při pohledu na něj vzpomenu na večerníček O človíčkovi, ten jakoby mu z oka vypadl :). Ale pro mě je Alexandr důkaz toho, že i bez několika zubů a s ne zrovna krásným obličejem můžete mít šmrnc a dokonce i sexappeal :) Imponuje mi i tím, že si umí udělat neuvěřitelnou srandu sám ze sebe a tyhle jeho reklamy mi vždycky zaručeně zvednou náladu! :D A to v jednom rozhovoru řekl, že jeho obličej rozhodně není vhodný pro reklamy! :D
Opak je pravdou!

Ovšem moje ♥ video s ním je určitě toto. Myšlenka videa vystihuje přesně to, jakým hráčem pro mě Alexandr Ovechkin je - vášnivým. // Nejradši mám pak část "I broke my nose." Gia má ráda tvrdou hru NHL :D //


Tak a končím. Někdo šílený by mě tu mohl v komentářích obvinit z propagace komunismu, známe Čechy :D A pak, musím si nechat prostor pro Ilju Kovalchuka :D Svůj účel to splnilo, nálada se zlepšila. 

PS: Všechny urážlivé komentáře jednoduše mažu :).

Loňský šampionát a Giiny zlaté ručičky :D
in-my-silence.blog.cz
in-my-silence.blog.cz
in-my-silence.blog.cz


A že se vám nelíbí? Billa je tu všude plná zadnice, tak to pro jednou přežijte!
Děkuji :D

WTF?

10. února 2011 v 11:44 | Gia |  Obrazárna
Jak jsem si včera myslela, že vím, tak dnes jisto jistě nevím.
Co ho k tomuhle vedlo? 
Chybí mu snad mohawk? :D
Nebo, že by jeho sexuální zdrženlivost dosáhla do bodu, kdy mu to vlezlo i na mozek? 
Chce snad být jeden velký kondom a chránit tak své panictví nadosmrti? 
:D

in-my-silence.blog.cz

Plnou parou vpřed!

9. února 2011 v 10:06 | Gia |  Obrazárna
Já vím.
Je to extravagantní, netypické, šílené a naprosto to nekoresponduje se zbytkem kapely.
Dekadentní až kamsi na půdu.
Ale je to tak billovské a šmrncovní!
Pro mě mnohem lepší než ty kvanta řetězů, které obvykle Bill tak rád nosívá!
Ať si všichni trhnou, mně se Pepek námořník líbí a moc! 
I když se přestal cpát špenátem a rapidně mu tak ubyly svaly :D
// ona to nejspíš námořnická čapka vůbec nebude, ale bylo to to první, co mě napadlo. Pak možná ještě něco jiného vojenského, no těžko říct jen tak z hlavy :D //

Oh a tenhle šátek na něm přímo zbožňuju ♥. 
Jó Bille uznávám, boduješ, kam se hrabe tvůj bratr tankista :D

in-my-silence.blog.cz

Zvědavost.

8. února 2011 v 9:56 | Gia |  Labyrint
in-my-silence.blog.cz
Je tomu asi měsíc a pár drobných dní k tomu. Našla jsem si na internetu stránky jedné velice talentované, mladé grafičky // i když se tím oficiálně neživí, myslím, že ji tak můžu nazvat, protože když se to vezme kolem a kolem, v porovnání s mou osobou a především pak v mých očích je skutečnou profesionálkou //. Už delší čas mi v jedné nepojmenované složce na ploše odpočívaly mé oblíbené obrázky, obrázky, které ve mě vyvolávají touhu po čtení, po tom něco napsat, zkrátka být kreativní.
Kolikrát jsem z nich zkoušela svépomoci vytvořit layout na blog? Milionkrát a možná jsem zašla ještě dál :). Ale osud chtěl, abych sebrala všechnu svou odvahu // opravdu nerada o něco žádám a získávám tak neotřesitelný pocit, že někoho otravuji a plýtvám jeho cenným časem // a napsala oné slečně. 

Včera mi přišel kratičký email s tím, že design bude docela brzy hotový :). Nemůžu se svých oblíbených obrázků dočkat, zároveň se bojím toho, které byly vybrány a které budou muset dál odpočívat v nepojmenované složce :)
Jsem skutečně zvědavá a těším se na nový, jarní kabátek pro svůj // a samozřejmě i váš // blog ♥. 

Jestliže chcete, můžete být zvědaví společně semnou ^^.

Vaše Gia. 

Kaulitz baby.

7. února 2011 v 22:12 | Gia |  Obrazárna
Znáte ty přitroublé stránky, na kterých vyberete svou fotku a následně fotku svého partnera? 
A pak ... 

in-my-silence.blog.cz

*^_^*

7. února 2011 v 19:30 | Gia |  Obrazárna
in-my-silence.blog.cz
"You cannot stop Bill Kaulitz,
you can only hope to contain him."

***

Speciálně pro Kattys, Amálku a Sabsinku ♥
A taky pro mě :)

HAF!! ♥

in-my-silence.blog.cz

Edit: Mě to prostě nedalo ^^. Aneb na každém šprochu pravdy trochu :D

Sibiřský husky je vysloveně přátelské plemeno, které se rodí bez agresivity vůči člověku. Jeho povahu utvářela selekce v extrémních životních podmínkách, proto je husky vynikajícím tažným a pracovním plemenem. Touží po běhu a vítězství, takže rozhodně není jen líným společníkem. Je něžný, pozorný, miluje děti. Jeho vystupování je sebevědomé a vznešené, rád žije ve smečce. Potřebuje pevnou, jistou a zkušenou ruku, často je svéhlavý. Vzhledem ke své velké nezávislosti není oddaným průvodcem.

Nejkrásnější fantasmagorie ♥