Září 2011

The sinner in me 23

29. září 2011 v 19:31 | Gia |  The sinner in me
Modrá.


~ ALEXANDR ~

Vteřinová ručička se posunula o několik málo milimetrů kupředu, ale pro mě se tím vlastně vůbec nic neměnilo. Ještě pořád jsem měl více než hodinu času, ještě pořád jsem tu neměl být.

Snad to bylo proto, že si mě Tom ve škole téměř nevšímal - zmatený a naprosto ztracený ve svých vlastních myšlenkách.

Snad to bylo proto, že jsem až zoufale potřeboval cítit blízkost druhého člověka, někoho spřízněného.

Děsil jsem se sám sebe a v určitých okamžicích jsem se skutečně nepoznával. Když jsem mu před pár dny svěřil svůj náladový prsten, nelhal jsem.

'Mám rád jeho modré oči a taky to, když je nebe tmavomodré těsně před bouřkou.'

The sinner in me 22

17. září 2011 v 15:07 | Gia |  The sinner in me
Otázky a odpovědi.~ TOM ~

"Jsi homosexuál, ne masový vrah, Tome." Nadine se na mě opatrně usměje a dál pohupuje malým černým klubíčkem ve svém náručí. Všechny ty obličeje a rozpustilé zvuky, které nad Billie se smíchem vydávala, jsem bezpečně znal, jen jsem na ně nejspíš kdysi dávno zapomněl. "A jestli to Bill není ochotný přijmout, nezaslouží si tvoje přátelství."

Memories #1

14. září 2011 v 15:23 | Gia |  Z deníků ...
Lidé mi milí,
jsem si vědoma toho, že mi dokopání sebe sama k tomuto článku trvalo jako "psovi sraní", ale moje omluva není zase tak úplně na místě. Proto začnu faktem číslo jedna: britské internetové připojení je jeden velký shit! První tři týdny vypadaly tak, že jsem každou noc měla chuť roztřískat notebook na padrť, neboť nic nezabíralo a nedařilo se mi odeslat byť jediný email. Neříkám, že teď je tomu v mém pokoji jinak - ba naopak - dokonce i v garáži mám lepší připojení! Ale trávím více času sama doma (nebohatá :D) a můžu tak vegetovat blíž k routeru bez toho, abych někoho rušila. Ale stejně ... i tak jedna až dvě čárečky silné připojení ..., něco na moje nervy, skutečně.

Nicméně, ... na druhou stranu mi ten měsíc a půl skoro bez internetu prospěl k duhu. Jak se říká, budovali jsme v rodině společné vztahy a jak to všechno dopadlo? Vezměme to hezky od začátku :).
Nejkrásnější fantasmagorie ♥