Listopad 2011

The sinner in my 26

19. listopadu 2011 v 10:20 | Gia |  The sinner in me
Zkraty a návraty.


~ BILL ~

Kdybych měl alespoň malou špetku kouzelné moci, přál bych si, abychom takhle mohli zůstat už napořád. Nemusel bych už nikdy více otevírat oči a odpovídat sám sobě na otázku, proč jsem se nebránil, zůstal bych navěky zaklíněný tam, kde voní čokoláda a kde je mi dobře.

V jeho náručí.

"Promiň, já… tentokrát bych se ti omluvit měl." Tomův hlas, ač neuvěřitelně tichý, v mých uších bolestivě vře a rezonuje, slyším toho víc, než bych ve skutečnosti chtěl. Zmatek, lítost, něhu a odhodlanost. "Slíbil jsem ti přece, že už nebudu lhát… a když jsem tvrdil, že se mezi námi nic nezměnilo…"

The sinner in my 25

9. listopadu 2011 v 10:53 | Gia |  The sinner in me
Na rozcestí


~ BILL ~

Alexandrova nabídka pro mě byla lákavá. Vlastně byla více než to. Byla mou jedinou záchranou. Moje první vystoupení spolu s kapelou se nezadržitelně blížilo a já jsem ve své blízkosti neměl nikoho, kdo by mi mohl skutečně pomoci, nikoho, kdo by mohl zájem o módu a extravaganci alespoň umě předstírat.

"Tak co, půjdeš?" Alexandr se lehounce zhoupne v bocích, navrch přidá laškovně našpulené rty. Oh ano, kdyby mohla být Lolita chlapcem, zcela určitě by byla jako on. "Slibuji, bude to zábava! A možná…, když budeš hodně poslušný, uvidíš znovu můj Bowie-blesk." Kdepak, profesor Humbert by Lolitě nevěnoval jeden jediný pohled, Alexandr by ji, i přestože mu chyběly ženské vnady, velmi snadno zahanbil.
Nejkrásnější fantasmagorie ♥