Alien.

8. února 2012 v 20:53 | Gia |  Labyrint
Věcí, které jsem dvojčatům vždycky tak trochu záviděla bylo povíce. Kdybych ale byla nucena vypíchnout zcela bezkonkurenční TOP 3 byly by to jejich dokonalé nosy (a i když ten můj není zrovna křivý, potrápit mě dokáže), nohy (holt chlapi mají všeobecně více štěstí než rozumu a málokdy řeší problém s macatými stehny) a ruce. Ladné dlouhé prsty klavíristy, úchvatnější než leckterá aristokratická ručka zhýčkané princezny.

I do Obrazárny se svého času probojovaly ... TADY.

Byla bych hodně hloupá, kdybych si za tu dobu nevšimla, že Bill pomalu ale jistě popírá všechno v co jsem u něj tak nějak věřila a nebo alespoň doufala. Tentokrát dostala zabrat soudnost a dobrý vkus. Je to zkrátka stvoření z jiné planety a asi se nedožiju dne, abych nějakou tu novinku o něm vyhledávala v klidu a bez blížícího se srdečního kolapsu. Nikdy jsem nikoho nesoudila za tetování nebo piercingy, pokud jsou vybrány s citem a rozmyslem, líbí se mi. Ale potetovaná tvář a ruce, to je něco čemu nikdy nepřijdu na chuť a ani Bill nemá sílu můj názor změnit. Chápu, že on se nejspíš už doživotně vidí ve vyšší společnosti, protože vykonávat řadovou práci s něčím takovým... říkejte mi "staromódní kráva", ale já bych coby zaměstnavatel pravděpodobně váhala.

Strašně moc bych mu chtěla vidět do hlavy. Aspoň na chvíli. Co vede člověka k tomu, aby z vlastního popudu ničil něco, co bylo v očích tolika lidí dokonalé? Přesně takový mám totiž z Billa pocit. Jako bych se dívala na kdysi překrásnou sochu, která musela přestát nepříznivé časy. Svaly má otlučené a mramor zvětralý.

Nezbavím se už asi dojmu, že to musí být vnitřně nevyrovnaný a snad svým způsobem ne příliš šťastný člověk. A třeba blábolím, ale tahle jeho neustálá touha po změně hraničí až s obscesí a něco zkrátka není v pořádku. Jakoby se ještě pořád hledal a nenacházel. A nebo v tom vidíte pouhopouhý vrtoch a snahu zaujmout?

Nebudu do něj ještě více kopat, protože tetování se mi opravdu nelíbí.

Vy víte, jak moc miluji zvířata a přírodu.

Ale ani ptáček či květinka to nezachrání, nedá se nic dělat.

Jedna z mých nejoblíbenějších momentek vůbec.


...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zuzana zuzana | 8. února 2012 v 21:02 | Reagovat

ja len plačem nad rozliatym mliekom D:

2 Martina Martina | 8. února 2012 v 21:06 | Reagovat

nemám slov, vážně :-/ pošuk :-D

3 zuzana zuzana | 8. února 2012 v 21:08 | Reagovat

Ale asi najviac zo všetkého ma trápi možnosť, že Bill nie je šťastný, preto vyvádza všetky tie kúsky. Pre mňa za mňa, nech si aj hlavu oholí, ak to znamená, že nebude smutný. Ozaj ma to trápi. Zvlášť keď ten paparazzi napísal, že občas sa mu zdá smutný D:

4 Gia Gia | 8. února 2012 v 21:28 | Reagovat

[3]: Já tohle opravdu posoudit neumím. Tenhle "život ve zlaté kleci", kdo z nás po něm alespoň jednou nezatoužil, kdo z nás se ho v koutku duše nebojí. Billův duševní vývoj byl natolik odlišný než ten náš, že nejspíš nemáme ponětí, co všechno si ten klučina zažil. A ano, pokud bude spokojený, i tu oholenou hlavu unesu. Trochu mi připadá, jako by si ten chabý intimní život kompenzoval právě takto. No a ten paparazzi. Kdo by nebyl smutný, kdyby ho někdo imrvére špehoval :/.

5 nikol nikol | 8. února 2012 v 21:38 | Reagovat

[3]:presne taká je aj moja reakcia,Bill je určite pod tlakom a Amerika to nie je nič pre neho,ale má možnosť to stopnúť,len On a nikto iný.......

6 Kattys Kattys | Web | 8. února 2012 v 22:01 | Reagovat

K tetování nemám co dodat, děs.

A co se týče jeho nešťastného žití, tak do toho šlápnu jako vždycky. :) Věnovala jsem Billovi několik let svého života, jeho osud mě zajímá a pravděpodobně ještě nějakou tu chvilku zajímat bude, ale nikdy jsem se nenechala dojímat jeho těžkým údělem. Neříkám, že nežije pod tlakem, ale je to přece jeho volba. Klidně může stát u pásu a nebo sedět za kasou v supermarketu. Tam ho pravděpodobně pozorností nikdo obtěžovat nebude. :-)

To o tom tetování versus zaměstnání je určitě pravda, jen bych podotkla, že pracuji v takové celkem normální, lehce americké firmě a jeden z mých kolegů je potetovaný od hlavy k patě. Jenže jemu to na rozdíl od Billa velice sekne, vždycky si ho na obědě zálibně prohlížím. :)

7 Gia Gia | 8. února 2012 v 22:08 | Reagovat

[6]: Ráda slyším, že jsem opravdu staromódní a zaměstnavatelé jsou benevolentnější než jsem myslela :-). Ono je to asi stejně zbytečná úvaha, Bill u toho pásu tak jako tak nikdy neskončí.
Jo, zase máš pravdu. Já je taky nijak zvlášť nelituji, není proč. Mají se jako prasata v žitě, co si budeme namlouvat. Ale i tak mi nedá se na to nedívat trochu psychologicky a nepřemýšlet, co ho k tomu vede. A to, že neví samou roztažeností co by (jak pravila Helenka  Růžičková), je jedna z možností :-).

8 Kattys Kattys | Web | 8. února 2012 v 22:38 | Reagovat

[7]: Teď jsem si vzpomněla, že další zaměstnanec měl dredy do půlky zad, ale ten už u nás nepracuje. Ovšem vlasy v tom budou pravděpodobně nevinně. :)

Když s tím Billem, to je těžké. Já ho samozřejmě na jednu stranu lituju, ale hned dodávám, že vlastně není proč. ;-)
Navíc mám další problém. Mně prostě připadá normální, že se chce odlišovat, pro mě je to stejná potřeba jako třeba dýchání, takže se mi pak těžko posuzuje, jestli chlapec strádá či nikoliv. Neříkám, že všechny jeho pokusy schvaluji, ty poslední mi jdou vyloženě proti srsti, ale jestli má potřebu zkoušet, proč ne, je to jeho věc a nechápu, proč by se mělo z jeho dalšího tetování soudit, že je nešťstný. Ale jedním dechem dodávám, že pracuji jako účetní a ne jako psycholog či psychiatr. :-)

9 Gia Gia | 8. února 2012 v 22:47 | Reagovat

[8]: Samozřejmě, vždycky je tisíce důvodů a tisíce vysvětlení o tom žádná :-). A je vlastně docela pohodlné věřit, že mu prostě prdlo v bedně a rozhodl se pro změnu, proč ne :-). Já se v tom hrabu asi taky proto, že sama se k tetování rozhoduji asi rok a i když jsem tomu blíž a blíž, pořád mám strach. Takže si asi nechci přiznat to, že tintítko Bill je daleko větší bourák než já kdy pravděpodobně budu :-D. Jen doufám, že toho jednoho dne nezalituje, protože jizvy jsou podle mě něco, co by Bill zase tak snadno nerozdýchal. Ale třeba se zase pletu, vlastně nám všem vytřel zrak a ukázal, že image panenky z porcelánu je minulost.

10 Kattys Kattys | Web | 8. února 2012 v 23:01 | Reagovat

[9]: Tak s tím váháním ti naproto rozumím. Já bych se tetovat nikdy nenechala, asi ani ne tak kvůli bolesti jako spíš kvůli tomu, že tu věc už prostě nelze vrátit zpátky. Že je to něco napořád, ten pocit by mi vadil. Ale jinak proti tetování vážně nic nemám, líbí se mi a jsem zvědavá, jak se nakonec rozhodneš. Samozřejmě držím palce, aby ses rozhodla pro. :-)

11 Gia Gia | 8. února 2012 v 23:03 | Reagovat

[10]: Děkuji, Kattys :-). Jen já jsem taková ta útlocitná chudinka, co omdlévá při braní krve a má závratě jen se na ni zubař podívá :-D. Ale nikdy neříkej nikdy. To platí i u Billa, jsem zvědavá, co přijde příště.

12 Kattys Kattys | Web | 8. února 2012 v 23:13 | Reagovat

[11]: Myslím, že jsem to psala u Chris, na jednu stranu jsem paradoxně ráda, že si nechal na těle vytvořit něco tak nevkusného. Naprosto si tím zatarasil cestu zpátky, k té černovlasé éterické bytosti, v jejíž návrat jsem sice už nedoufala, ale stejně tam to světýlko na konci tunelu poblikávalo. Dnešním dnem tedy už definitivně zhaslo a já hledím vstříc budoucnosti. Sice poměrně dost lhostejně v porovnání s časy minulými, ale pořád ještě s jiskřičkou zájmu. :-)

A na to tvé tetování jsem opravdu zvědavá, zřejmě i proto, že mě takové rozhodování nečeká. :-)
Také omdlévám při odběru krve, už odmalička, ale v tomhle případě bych se možná pochlapila. Možná. :-)

13 Gia Gia | 8. února 2012 v 23:35 | Reagovat

[12]: To jsi řekla moc hezky. A máš pravdu. I já jsem za to z určitého pohledu ráda. Dá se říct, že mi to pomohlo k "odproštění se", protože byly doby, kdy mé fanouškovství a obdiv přesahovaly meze, které jsem si sama stanovila. Asi to zni divně, viď? Jedno je jisté, fanouškem jejich hudby zůstanu napořád, tedy pokud s ní také nebudou experimentovat obdobně jako s Billovým tělem. To by mě hodně ale hodně mrzelo.

14 zuzana zuzana | 9. února 2012 v 18:00 | Reagovat

Myslím, že po hudobnej stránke sa nemáme čoho báť. Humanoid je skvelý album a verím, že ďalší bude aspoň tak dobrý.

A keby si ten Bill aspoň nafarbil vlasy znova na čierno. Nejak mi tá jeho vizáž celkovo neladí. Umelé blond či šedé háro, brada a tetovania. Nejak sa v tom neviem zorientovať :)

15 Sajü Sajü | Web | 19. února 2012 v 22:24 | Reagovat

Abych upřímně řekla, zaujala jsi mě svým koncem proslovu, jelikož po dlouhé diskuzi a debatě s jedním člověkem, který je mírně psychologicky založený jsem souhlasila s tím, že jen člověk s nerovnováhou své osobnosti, nešťastnou osobností, dokáže udělat něco takového. Protože on nezničil jen své dokonalé ruce, nýbrž sebe celého. Nedávno jsem narazila na jednu fotku, kterou jsi mi kdysi poslala odkazem, černobílou, z profilu a musela jsem jen vrtět hlavou nad tím, jak krásným byl. Ať vypadal jako dívka, nebo ne, nechápu, že jeho vlastní bratr mu dokázal neříct, ať to nedělá, když sám musí vidět, jak ze sebe dělá ošklivé káčátko, když byl tak nádherný. Je to tragický.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Nejkrásnější fantasmagorie ♥