Březen 2012

The Little Prince On Ice

31. března 2012 v 21:01 | Gia |  Obrazárna
Tenhle článek se tu zákonitě musel objevit. Skončilo MS v krasobruslení ve francouzském Nice a já jsem si ho více než užila. Především zásluhou mých obvyklých favoritů a jak už to tak bývá, objevil se i někdo nový - "neokoukaný". Sedmnáctiletý Yuzuru mě naprosto uchvátil a dnešní překrásné třetí místo v kategorii mužů jsem oplakala společně s ním. Dojalo mě jeho bezkunkurenční odhodlání a síla, to jak se po nešťastném pádu dokázal okamžitě vzchopit a jako by nic vysmeknout další kombinaci bezchybných skoků. Japonský styl krasobruslení obdivuji delší dobu spolu s Daisuke Takahashim, ale Yuzuru mi do žil nalil ten entusiasmus, který jsem pro tento sport kdysi dávno měla a který se spolu s odchodem oblíbených jednotlivců pomalu ale jistě vytrácel. Budu doufat, že se líbil i vám ♥. Já se neubránila vzpomínce na malého rozcuchaného Billa.

PS: A jestli dnešní článek působí jako výlev odvařené fanynky? Tak přesně takhle působit má :-).A nenechejte si ujít zítřejší exhibici, mám pocit, že Yuzuru předvede Justina Biebera :-). Ale co, já bych mu odpustila i vraždu ♥.


Slash.

18. března 2012 v 19:38 | Gia |  Obrazárna
Uplynul nějaký čas od doby, kdy jsem v obrazárně naposledy vznesla nějaké téma k diskuzi a zrovna dnes tu pro vás jedno (troufám si tvrdit, že zajímavé) mám :-). Nedávno mi byla docela nevinně a neplánovaně položena otázka, která mě přinutila se na okamžik zastavit a přemýšlet.

Jaký je vlastně pravý důvod toho, že čteš slash?Mě osobně tahle otázka zavedla k docela detailnímu prozkoumání sebe sama a výsledek mě snad i překvapil. Myslím, že jsem tu už někdy dříve psala, že jsem se ke slashi a potažmu ke svým prvním krkolomným pokusům o vlastní tvorbu dostala skrze fandom Harryho Pottera. Matně si vybavuju, že jsem se tehdy prokousávala čtvrtým, možná pátým dílem. Nebylo to tak, že by se mi styl autorky vyloženě nelíbil, ale měla jsem k němu a mám řadu výhrad. Nejsem osoba kritická, ale našlo se pár věcí, které mi zkrátka "neseděly". Asi nikoho z vás nepřekvapí, že mou oblíbenou postavou byl od prvního dílu Severus Snape, protože jsem se v něm částečně poznávala. Dále to byl Remus Lupin a Sirius Black. Dodneška například nepochopím, proč Rowling se Siriusem vůbec vyrukovala, když jediné, co "stihl" bylo to, že dal Harrymu naději no a pak pro jistotu zemřel. (Už mlčím, slíbila jsem si, že se nebudu rozčilovat a tohle téma mě vždycky hrozně rozohní.) O to větší zklamání pro mě představovaly postavy Lily Evans a Albuse Brumbála, budu je nenávidět s ohromnou vášní až do konce svých dní :-D. Nemá smysl vypisovat proč, to si nechám třeba na příště. Vlastně bych měla autorce poděkovat, protože jedině nespokojenost s osudy tří oblíbených charakterů a touha po tom, aby i nadále "zůstaly" v mé fantazii mě přiměla k prozkoumání internetu a nakonec mě přivedla ke slashi.

The sinner in me 34

17. března 2012 v 9:27 | Gia |  The sinner in me
Otec a syn.


~ ALEXANDR ~

Sedmička patřila mezi čísla, která jsem odjakživa považoval za ta šťastnější, a dávala mi tak alespoň minimální naději na to, že sedmnáctý rok života přečkám v klidu a bezpečí. Hlavu jsem naklonil o něco více na stranu, moje tvář mi z tohoto úhlu připadala z nějakého neznámého důvodu snesitelnější. Přesto jsem se neubránil starému dětinskému zvyku, mračil jsem se a šklebil, vůbec nic se mi na odrazu v zrcadle nelíbilo. Prazvláštně asymetrické obočí, popraskané, stále trochu vyšpulené rty, a zelená barva očí, která mě už kdysi dávno stačila omrzet.

Bill & Tom.

1. března 2012 v 17:49 | Gia |  Obrazárna
A zase máme o čem drbat, dámy.
Tentokrát mě zajímají vaše úplně první myšlenky při pohledu na nové fotky.
A nepodvádět!


♠ už dost bylo pana B. v kšiltovkách jakéhokoliv druhu!
♠ nějak mi nejde dohromady Tomovo krásně vyrýsované tělo a vypapané tvářičky. Blbá momentka versus záhada století.
♠ Tomovo tetování vypadá docela dobře. Sexy?
♠ Zato to Billovo pečlivě ignoruji.
♠ A vůbec... Bill se tváří jako nějaký děsně nasraný pes :-D. A připomíná mi to cedulku na vrata, která nedávno oběhla FB, snad všichni zvládnete trochu té Polštiny :-). Vystihuje mě do puntíku :-D.

Nejkrásnější fantasmagorie ♥